Podczas wernisażu, który odbędzie się 27 września o godzinie 18.00 z kielczanami spotka się autor fotografii - Jacek Słowak - podróżnik, trener judo, instruktor narciarstwa, krav magi, płetwonurek, pasjonat kaniomingu oraz wspinaczki, człowiek, który odwiedził 156 krajów. Jest prezesem Stowarzyszenia Salutem oraz nauczycielem akademickim.












