Spektakl jest "pstryczkiem" w nos dla wszystkich znudzonych życiem tzw. uznanych "autorytetów teatralnych" zajmujących czasami ważne stanowiska w czołowych instytucjach artystycznych. Życie aktora ma swoje blaski i cienie, a aktorzy w ogóle mają przechlapane.
Spektakl w wykonaniu aktorów z Teatru Zbożowego Fundacji Studio TM będzie prezentowany 15 września o godzinie 18.00 na dziedzińcu Muzeum Zabawek i Zabawy. Wstęp wolny.
Źródło: MZiZ
Spektakl w wykonaniu aktorów z Teatru Zbożowego Fundacji Studio TM będzie prezentowany 15 września o godzinie 18.00 na dziedzińcu Muzeum Zabawek i Zabawy. Wstęp wolny.
Źródło: MZiZ












