Tematyka gry podejmować będzie zagadnienia związane z historią Polski i regionu w latach 1939 – 1945. Uczestnicy zyskają wiedzę o celach i sposobach walki z Niemcami oraz poznają realia życia w okupowanej Polsce. Zgłoszenia udziału przyjmowane są do 20 września e-mailem: edyta.krezolek@ipn.gov.pl. Gra miejska odbędzie się 25 września od godziny 10.00.
Regulamin oraz więcej informacji na temat gry znajduje sie na stronie https://krakow.ipn.gov.pl/pl4/aktualnosci/76918,Edukacyjna-gra-miejska-Sladami-Wojtka-Kielce-25-wrzesnia-2019.html?fbclid=IwAR3dKdOABcZTJmwDRXM2VNjSTSDlbtGirYKndd84_C3GgskFS-Fa6-54QLg
Regulamin oraz więcej informacji na temat gry znajduje sie na stronie https://krakow.ipn.gov.pl/pl4/aktualnosci/76918,Edukacyjna-gra-miejska-Sladami-Wojtka-Kielce-25-wrzesnia-2019.html?fbclid=IwAR3dKdOABcZTJmwDRXM2VNjSTSDlbtGirYKndd84_C3GgskFS-Fa6-54QLg












