17 września w rocznicę agresji Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich na Polskę, w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach odbędzie się koncert "Niepodległa pieśń". Bezpłatne zaproszenia dostępne są w Centrum Edukacyjnym "Przystanek Historia" IPN w Kielcach. Początek koncertu o godzinie 18.00.












