Sobota, 27 czerwca 2026 - Cypriana, Emanueli, Władysława

Basia Oblesia A A A

Przedstawienie zaczyna się od słów:

„Mam na imię Ewelina, jestem skromną dziewczyną. Zazwyczaj. Na co dzień jestem po prostu zwykłą Eweliną, zwyczajną dziewczyną. Normalną. Czasem tylko coś mi się tak jakby dzieje w głowę. Czasem coś mi pstryk – tak pstryknie w mózgu, jakiś przeciąg mi się zrobi pomiędzy czaszką, i nagle, słuchajcie, jestem kimś zupełnie innym… Znacie to?”

Teatr im. S. Żeromskiego zaprasza 13 września o godzinie 19.00 oraz 14 września o godzinie 17.00.

 

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 465 236
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności