Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

Święto placu Moniuszki A A A

Kieleckie Centrum Kultury wspólnie z Kieleckim Teatrem Tańca i TVP organizują "Święto placu Moniuszki", które odbędzie się 14 września w godzinach od 18.00 do 20.00.  W programie "Koncert pieśni Stanisława Moniuszki" w wykonaniu Orkiestry Kameralnej "Polish Camerata" pod dyrekcją Marka Głowackiego, solistów - Renaty Drozd i Magdaleny Idzik, chóru "Fermata" pod dyrekcją Ewy Robak, z udziałem Macieja Parkity (bas) i Andrzeja Ślązaka (fortepian). W programie koncertu usłyszymy kompozycje Moniuszki w nowej odsłonie, między innymi: Kum i kuma”, „Postój piękna gołąbeczko”, „Pieśń wieczorna”, „Przylecieli sokołowie”.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 471 048
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności