Jest to spektakl uliczny, której tematem jest samotność. Najczęściej dramatyczna, bez względu na okoliczności. Wykonawcy z niemałą ekspresją, mając w tle odpowiednią w klimacie i rytmie muzykę, opowiadają o osamotnieniu, które coraz częściej jest wynikiem pękania więzi pomiędzy ludźmi.












