W Energetycznym Ogrodzie Doświadczeń KPT 26 lipca o godzinie 21.00 wyświetlony zostanie film pt. "Jutro będziemy szczęśliwi" (reż. Hugo Gélin). Wstęp jest bezpłatny.
Kino letnie odbywa się raz w miesiącu, w okresie wakacyjnym. Repertuar jest różnorodny - kino familijne, polskie i kryminał.
Kino letnie odbywa się raz w miesiącu, w okresie wakacyjnym. Repertuar jest różnorodny - kino familijne, polskie i kryminał.












