Zespół powstał w 1994 roku, działa przy Filharmonii Świętokrzyskiej. Podczas koncertu wystąpi w składzie:
Kamil Powrózek - skrzypce
Marian Kupisz – altówka (kierownik zespołu)
Dorota Bałaga - Andrejas - wiolonczela
Grzegorz Jerzak – kontrabas
Agnieszka Nowak-Zagóra – prowadzenie koncertu
Usłyszymy miniatury muzyki klasycznej, utwory Mozarta, Kreislera, Straussów, Offenbacha, Schuberta, Montiego.
Kamil Powrózek - skrzypce
Marian Kupisz – altówka (kierownik zespołu)
Dorota Bałaga - Andrejas - wiolonczela
Grzegorz Jerzak – kontrabas
Agnieszka Nowak-Zagóra – prowadzenie koncertu
Usłyszymy miniatury muzyki klasycznej, utwory Mozarta, Kreislera, Straussów, Offenbacha, Schuberta, Montiego.












