Koncert przygotowuje Paweł Przybysławski – przyjaciel Bronka, wieloletni menadżer kabaretu Pigwa Show. Ideą koncertu, oprócz przypomnienia Jego twórczości, jest upamiętnienie Bronka Opałki poprzez ufundowanie pamiątkowej ławeczki, która stanie w Kielcach, mieście rodzinnym zmarłego w ubiegłym roku Artysty.
Widowisko muzyczne „Przeżyjmy to jeszcze raz” odbędzie się 1 września o godz. 18.00 w KCK.
Bilety i zaproszenia dostępne są w Gold Tour oraz w siedzibie organizatora przy pl. Wolności 3 (tel. 41 344 93 95, 504 043 882, 41 34 35 091), e-mail : biuro@fundacjaeuropartner.pl
Wkrótce więcej informacji.












