Bezpłatne warsztaty prowadzone są przez BWA od wielu lat i cieszą się ogromną popularnością. Z oferty skorzysta tego lata w sumie około 50 młodych miłośników fotografii. Zajęcia trwają od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 do 14.00. Każdy uczestnik musi mieć własny aparat fotograficzny lub telefon z aparatem o dobrej rozdzielczości.
– Dzieci wraz z instruktorami wyruszają w teren i wykonują fotograficzne zadania. Jest to architektura, pejzaż, motyw w galerii sztuki, muzeum czy teatrze… Ważnym aspektem zajęć jest zwiedzanie miasta i poznawanie kieleckich instytucji kultury – podkreśla Magdalena Leśniak z działu edukacji BWA.
Warsztaty prowadzą: Antoni Myśliwiec – fotograf, dr Magdalena Leśniak – malarka, dr Joanna Biskup-Brykczyńska – plastyk. Dodatkowo zajęcia „Przygoda z optyką” prowadzi artystka plastyk i fotografik Karolina Falkiewicz.
Jesienią najlepsze fotografie z warsztatów będzie można zobaczyć na wystawie w BWA. Trafią one także do katalogu.
Źródło: BWA
– Dzieci wraz z instruktorami wyruszają w teren i wykonują fotograficzne zadania. Jest to architektura, pejzaż, motyw w galerii sztuki, muzeum czy teatrze… Ważnym aspektem zajęć jest zwiedzanie miasta i poznawanie kieleckich instytucji kultury – podkreśla Magdalena Leśniak z działu edukacji BWA.
Warsztaty prowadzą: Antoni Myśliwiec – fotograf, dr Magdalena Leśniak – malarka, dr Joanna Biskup-Brykczyńska – plastyk. Dodatkowo zajęcia „Przygoda z optyką” prowadzi artystka plastyk i fotografik Karolina Falkiewicz.
Jesienią najlepsze fotografie z warsztatów będzie można zobaczyć na wystawie w BWA. Trafią one także do katalogu.
Źródło: BWA












