Pierwszy dzień festiwalu bedzie przebiegac pod hasłem „Najlepszy polski hit taneczny 2019”. W sobotę na Kadzielni wystąpią: Zenon Martyniuk, Weekend, After Party, Boys, Łobuzy, Top Girls, Andre, Baby Full, Extazy, Mejk, Kordian, M.I.G, Classic, Piękni i Młodzi, Bayer Full oraz gościnie No Mercy. Gospodarzami koncertu będą: Norbi, pochodzący ze Skarżyska Mateusz Szymkowiak oraz kielczanka Edyta Herbuś
11 sierpnia odbędzie się „Szalona domówka Marka Sierockiego, czyli największe polskie i światowe przeboje do tańca”. Na scenie amfiteatru wystąpią: Dr Alban, Lou Bega, Limahl, Fun Factory, Stefano Terrazzino, Shaun Baker, Francesco Napoli, Danzel, Playboys, Wanda i Banda. Tego dnia w ramach benefisu artystycznego z okazji 35 – lecia działalności scenicznej swoje największe przeboje zaśpiewa zespół Bayer Full. Koncert poprowadzą: Marek Sierocki, Izabela Krzan, Mateusz Szymkowiak i Marcelina Zawadzka. Podczas drugiego dnia festiwalu dwukrotnie na scenie zatańczy Kielecki Teatr Tańca, we własnych choreografiach, do znanych światowych przebojów muzyki tanecznej. Impreza będzie także okazją do promocji Kielc. W przerwach między poszczególnymi częściami koncertów pojawią się filmy promujące Kielce. Będą dotyczyć rezerwatu Ślichowice, placu Artystów, Karczówki oraz Muzeum Zabawek i Zabawy.
Urząd Miasta przeznaczył na organizację koncertów i promocje miasta 450 tys. złotych. Połowa kwoty ze sprzedazy biletów wpłynie do kasy Urzędu Miasta. Bilety są w cenie od 29 do 90 złotych. Można je kupić w Kieleckim Centrum Kultury. Reżyserem koncertów jest kielczanin Konrad Smuga.
Koncerty będą transmitowane przez TVP 2.
11 sierpnia odbędzie się „Szalona domówka Marka Sierockiego, czyli największe polskie i światowe przeboje do tańca”. Na scenie amfiteatru wystąpią: Dr Alban, Lou Bega, Limahl, Fun Factory, Stefano Terrazzino, Shaun Baker, Francesco Napoli, Danzel, Playboys, Wanda i Banda. Tego dnia w ramach benefisu artystycznego z okazji 35 – lecia działalności scenicznej swoje największe przeboje zaśpiewa zespół Bayer Full. Koncert poprowadzą: Marek Sierocki, Izabela Krzan, Mateusz Szymkowiak i Marcelina Zawadzka. Podczas drugiego dnia festiwalu dwukrotnie na scenie zatańczy Kielecki Teatr Tańca, we własnych choreografiach, do znanych światowych przebojów muzyki tanecznej. Impreza będzie także okazją do promocji Kielc. W przerwach między poszczególnymi częściami koncertów pojawią się filmy promujące Kielce. Będą dotyczyć rezerwatu Ślichowice, placu Artystów, Karczówki oraz Muzeum Zabawek i Zabawy.
Urząd Miasta przeznaczył na organizację koncertów i promocje miasta 450 tys. złotych. Połowa kwoty ze sprzedazy biletów wpłynie do kasy Urzędu Miasta. Bilety są w cenie od 29 do 90 złotych. Można je kupić w Kieleckim Centrum Kultury. Reżyserem koncertów jest kielczanin Konrad Smuga.
Koncerty będą transmitowane przez TVP 2.












