Sobota, 27 czerwca 2026 - Cypriana, Emanueli, Władysława

Festiwal Muzyki Tanecznej A A A

Pierwszy dzień festiwalu bedzie przebiegac pod hasłem „Najlepszy polski hit taneczny 2019”. W sobotę na Kadzielni wystąpią: Zenon Martyniuk, Weekend, After Party, Boys, Łobuzy, Top Girls, Andre, Baby Full, Extazy, Mejk, Kordian, M.I.G, Classic, Piękni i Młodzi, Bayer Full oraz gościnie No Mercy. Gospodarzami koncertu będą: Norbi, pochodzący ze Skarżyska Mateusz Szymkowiak oraz kielczanka Edyta Herbuś

11 sierpnia odbędzie się „Szalona domówka Marka Sierockiego, czyli największe polskie i światowe przeboje do tańca”. Na scenie amfiteatru wystąpią: Dr Alban, Lou Bega, Limahl, Fun Factory, Stefano Terrazzino, Shaun Baker, Francesco Napoli, Danzel, Playboys, Wanda i Banda. Tego dnia w ramach benefisu artystycznego z okazji 35 – lecia działalności scenicznej swoje największe przeboje zaśpiewa zespół Bayer Full. Koncert poprowadzą: Marek Sierocki, Izabela Krzan, Mateusz Szymkowiak i Marcelina Zawadzka. Podczas drugiego dnia festiwalu dwukrotnie na scenie zatańczy Kielecki Teatr Tańca, we własnych choreografiach, do znanych światowych przebojów muzyki tanecznej. Impreza będzie także okazją do promocji Kielc. W przerwach między poszczególnymi częściami koncertów pojawią się filmy promujące Kielce. Będą dotyczyć rezerwatu Ślichowice, placu Artystów, Karczówki oraz Muzeum Zabawek i Zabawy.

Urząd Miasta przeznaczył na organizację koncertów i promocje miasta 450 tys. złotych. Połowa kwoty ze sprzedazy biletów wpłynie do kasy Urzędu Miasta. Bilety są w cenie od 29 do 90 złotych. Można je kupić w Kieleckim Centrum Kultury. Reżyserem koncertów jest kielczanin Konrad Smuga.

Koncerty będą transmitowane przez TVP 2.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 459 870
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności