Sobota, 27 czerwca 2026 - Cypriana, Emanueli, Władysława

Moje Świętokrzyskie A A A

W Ośrodku Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej będzie prezentowana trzecia z cyklu wystaw fotograficznych "To tu. Moje Świętokrzyskie". Jest to wystawa fotografii amatorskiej, na której swoje prace prezentują osoby związane z regionem świętokrzyskim.

Cykl wystaw fotograficznych „To tu. Moje Świętokrzyskie” ma wydłużyć te chwile, dać szansę zaistnienia fotografii, umożliwić utalentowanym fotografom amatorom pokazanie się szerszej publiczności. Podsumowaniem całego cyklu będzie wydawnictwo albumowe, które ukaże się za 2 lata.

Wernisaż odbędzie się 21 czerwca o godzinie 18:00.


 
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 466 120
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności