Od piątku do niedzieli wiele atrakcji, koncertów, pokazów, warsztaty, imprezy sportowe i rekreacyjne. Już w piątek o godz.10.00 nastąpi inauguracja sezonu na odkrytych basenach Rawszczyzny, a wieczorem w parku miejskim świętojańskie warsztaty obrzędowe i pokaz laserowy. W sobotę w parku od godz. 13.00 Piknik z Radiem Ostrowiec, a wieczorem wystąpią JAN-RAPOWANIE, WEBBER & THE PIMPS oraz ŁONA. W niedzielę od 16.00 na stadionie KSZO odbywać się będzie sportowy festyn rodzinny oraz Ostrowieckie Prezentacje Artystyczne. Na finał o godz. 20.30 wystąpi Ania DĄBROWSKA.