Koncert odbędzie się 7 lipca o godzinie 20.00 w Domu Środowisk Twórczych w Kielcach. Zespół wystąpi w składzie: Piotr Nalepa - gitara, Żaneta Lubera - śpiew, Robert Lubera - gitara śpiew, Wojtek Famielec - gitara basowa, Józef Rusinowski - perkusja. Grupa występowała w wielu miastach Polski, a także w Austrii, Niemieczech, Czechach i USA, wszędzie tam, gdzie utwory Breakout zapisały się w pamięci słuchaczy.












