W konkursie co roku biorą udział dzieci, które oglądają spektakle teatru „Kubuś”. Ich zadaniem jest wykonanie dowolną techniką prac plastycznych na temat obejrzanych przedstawień. Prace zbierane są przez cały rok szkolny, a potem oceniane w kategoriach wiekowych.
Na tegoroczną edycję konkursu nadesłano 507 prac, w tym prace dzieci z 33 placówek oświatowych z całego województwa świętokrzyskiego oraz prace indywidualne. Spośród nich komisja wybrała i nagrodziła 30 prac najlepszych.
Teatr "Kubuś" zaprasza 9 czerwca o godz. 15.30 . Podczas finału nastąpi otwarcie wystawy nagrodzonych prac w foyer teatru, uroczystość wręczenia nagród dla dzieci oraz spektakl „Zmruż oczko”, który rozpocznie się o godz. 16.00.
Na tegoroczną edycję konkursu nadesłano 507 prac, w tym prace dzieci z 33 placówek oświatowych z całego województwa świętokrzyskiego oraz prace indywidualne. Spośród nich komisja wybrała i nagrodziła 30 prac najlepszych.
Teatr "Kubuś" zaprasza 9 czerwca o godz. 15.30 . Podczas finału nastąpi otwarcie wystawy nagrodzonych prac w foyer teatru, uroczystość wręczenia nagród dla dzieci oraz spektakl „Zmruż oczko”, który rozpocznie się o godz. 16.00.












