Kino letnie odbywać się będzie raz w miesiącu, w okresie wakacyjnym w Kieleckim Parku Technologicznym. Repertuar kina będzie różnorodny - kino familijne, kryminał i kino polskie. Pierwsze spotkanie odbędzie się 21 czerwca o godzinie 20:30. W tym dniu KPT razem z kinem Moskwa zapraszają na film familijny pt. "Cudowny chłopak" (reż. Stephen Chbosky). Wstęp bezpłatny.
Przed rozpoczeciem seansu można bezpłatnie zwiedzić Energetyczne Centrum Nauki, które organizuje Białą Noc, czyli nocne zwiedzanie. Będzie można obejrzeć wystawę, na której znajduje się 28 interaktywnych urządzeń do samodzielnego eksperymentowania.
Przed rozpoczeciem seansu można bezpłatnie zwiedzić Energetyczne Centrum Nauki, które organizuje Białą Noc, czyli nocne zwiedzanie. Będzie można obejrzeć wystawę, na której znajduje się 28 interaktywnych urządzeń do samodzielnego eksperymentowania.












