OMPiO zaprasza 4 czerwca w godzinach 9.30-11.30 w 30. rocznicę wyborów z 1989 r. na spotkanie-lekcję z udziałem prof. Stanisława Żaka, dr. Józefa Płoskonki, Andrzeja Syguta i Janusza Kędrackiego. W lekcji wezmą udział uczniowie kieleckich liceów, którzy w trakcie zajęć przygotują plakaty dotyczące tematu.












