W niedzielę - 2 czerwca w ogrodzie botanicznym w Kielcach odbędzie się piknik edukacyjny pn. "Dzień Dziecka z Geoparkiem Kielce". Impreza skierowana jest przede wszystkim do najmłodszych miłośników przyrody, którzy będą mogli wziąć udział w grze edukacyjnej, zabawach kreatywnych czy wykonać prace plastyczne. Wstęp wolny.












