Orkiestrą dyrygować będzie Marcin Stojek - muzyk, puzonista, dyrygent, animator kultury, pedagog, absolwent PSM I i II st. w Kielcach w klasie puzonu, Uniwersytetu Jana Kochanowskiego na Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym oraz Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie puzonu. Obecnie pracuje jako nauczyciel puzonu, orkiestr dętych i big bandów w ZPSM Kielce.
Koncert odbędzie się 2 czerwca o godzinie 11.00 w Filharmonii Świętokrzyskiej.
Źródlo; FŚ
Koncert odbędzie się 2 czerwca o godzinie 11.00 w Filharmonii Świętokrzyskiej.
Źródlo; FŚ












