W tym roku Europejska Noc Muzeów odbywa się u nas pod hasłem: „Geo-noc , Kamieni moc”. W programie:
- "Piękno zaklęte w kamieniu" - warsztaty wykonywania biżuterii,
- „Kamienie z nieba” -prelekcja na temat meteorytów,
- „We wnętrzu Ziemi” - projekcja filmu popularnonaukowego.
- "Piękno zaklęte w kamieniu" - warsztaty wykonywania biżuterii,
- „Kamienie z nieba” -prelekcja na temat meteorytów,
- „We wnętrzu Ziemi” - projekcja filmu popularnonaukowego.












