Tegoroczny Festiwal Tańca Kielce zakończy V Konkurs Teatrów Tańca, który potrwa od 17 do 19 maja. Na konkurs zgłosiło się 16 zespołów. W ramach konkursu tancerze będą mogli wziąć udział w warsztatach jazzowych prowadzonych przez pedagogów Kieleckiego Teatru Tańca - Grzegorza Pańtaka oraz Małgorzatę Ziółkowską. W Konkursie Teatrów Tańca rywalizować będą zespoły, choreografowie i tancerze z całej Polski. Konkurs skierowany jest do wszystkich entuzjastów sztuki choreograficznej i tanecznej.
Fot. Bartosz Kruk
Fot. Bartosz Kruk












