O każdej pełnej godzinie będzie możliwość zwiedzania Instytutu Sztuk Pięknych, w tym pracowni malarskich, rysunkowych, graficznych, rzeźbiarskich, studia fotograficznego, tekstyliów użytkowych, malarstwa ściennego i wielu innych. Wspólnie ze studentami, doktorantami i wykładowcami będzie można uczestniczyć w warsztatach tworzenia odlewów rzeźbiarskich, pracy z użyciem komputerowych technologii graficznych, sprawdzić do czego służy matryca graficzna, zobaczyć międzynarodową wystawę sztuki współczesnej artystów posługujących się językiem geometrii, dowiedzieć się w jaki sposób człowiek może zobaczyć dźwięk i usłyszeć kolor. Wstęp bezpłatny.












