Podczas tegorocznej edycji koncertu gwiazdą wieczoru będzie zespół polskiej muzyki tanecznej - "Boys". Jako support wystąpi kielecka grupa "Very Nice". Cały koncert poprowadzi Kabaret Czwarta Fala z Kielc.
Gwiazda wieczoru wskazana została przez samorząd studencki w wyniku przeprowadzonego głosowania wśród studentów uczelni kieleckich.
Koncert odbędzie się 19 maja o godzinie 19.00 w amfiteatrze na Kadzielni. Koncert jest biletowany. Koszt biletu dla studentów to 10 złotych, dla pozostałych widzów - 20 zł.












