Wystawa została ona przygotowana przez Towarzystwo Przyjaciół Kielc i jest kolejnym wydarzeniem związanym z obchodami Roku Herlinga-Grudzińskiego. Decyzją Sejmu RP 2019 rok został ustanowiony Rokiem Gustawa Herlinga-Grudzińskiego. W naszym regionie w obchody włyło się 13 instytucji. Oprócz zdjęć, ekspozycja zawiera informacje o pisarzu, począwszy od urodzin aż do ostatniej wizyty w Kielcach.
Wystawę można oglądać do końca maja.
Fot. Echo Dnia












