Sobota, 27 czerwca 2026 - Cypriana, Emanueli, Władysława

Basia Oblesia A A A

Przedstawienie zaczyna się od słów:

„Mam na imię Ewelina, jestem skromną dziewczyną. Zazwyczaj. Na co dzień jestem po prostu zwykłą Eweliną, zwyczajną dziewczyną. Normalną. Czasem tylko coś mi się tak jakby dzieje w głowę. Czasem coś mi pstryk – tak pstryknie w mózgu, jakiś przeciąg mi się zrobi pomiędzy czaszką, i nagle, słuchajcie, jestem kimś zupełnie innym… Znacie to?”

Teatr im. S. Żeromskiego zaprasza 10 maja ogodzinie 19.00. Kolejne dwa, ostatnie w tym sezonie pokazy "Basi Oblesi", zostały zaplanowane 15 i 16 maja (środa, czwartek) na godzinę 17.00.

 

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 467 501
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności