Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

"Teatr po remoncie? - odwiedź już dziś" A A A

Być może to ostatnia okazja, by zwiedzić siedzibę jednego z najstarszych teatrów w Polsce, w jej niemal niezmienionej postaci.  Spacer po teatrze będzie miał wyjątkowy charakter. Zwiedzajacy zobacza miejsca na co dzień niedostępne dla zwiedzających i odbędą podróż w czasie. Podczas wycieczki, za sprawą wizualizacji przygotowanych przez warszawską firmę projektową WXCA, będzie można zobaczyć, jak Teatr im. Stefana Żeromskiego będzie wyglądał za kilka lat, po gruntownej modernizacji i przebudowie.

Wyprawę w przeszłość zapewni wystawa, na której będzie można zobaczyć unikatowe zdjęcia z prywatnych zbiorów kielczan przedstawiające główną ulicę stolicy województwa oraz wnętrza teatru.

Kielecki teatr zaprasza 12 maja w godzinach od 15.00 do 17.00. Wstęp wolny.

Źródło: Teatr im. S. Żeromskiego

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 481 684
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności