Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

"Życie jest piękne" po raz kolejny A A A

"Życie jest piękne"  to ogólnopolski konkurs fotograficzny, którego organizatorem jest Kieleckie Centrum Kultury. Konkurs odbywa się pod patronatem Związku Polskich Artystów Fotografików i ma charakter dwuetapowy. Podczas pierwszego etapu profesjonalne i niezależne jury wybiera spośród wszystkich nadesłanych prac 24 fotografie. W drugim etapie z tych zdjęć wybieranych jest dwanaście najlepszych fotografii. Z nagrodzonych zdjęć powstanie kolekcjonerski kalendarz. Zwycięskie prace przez rok ozdabiają budynek Kieleckiego Centrum Kultury. Ponadto co roku organizowana jest wystawa składająca się z prac nominowanych oraz nagrodzonych, która jest prezentowana w galeriach na terenie kraju.  Zdjęcia na konkurs należy przesłać do 14 października 2019 roku na adres:
Kieleckie Centrum Kultury
25-334 Kielce
pl. Moniuszki 2b
z dopiskiem „Życie jest piękne”

Rozdanie nagród odbędzie się 6 grudnia w Kieleckim Centrum Kultury. Regulamin i formularz zgłoszenia: http://zjp.kck.com.pl/dokumenty-do-pobrania/
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 473 682
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności