Koncert jest rodzajem hołdu złożonym przez krakowską artystkę Agnieszkę Grochowicz wybitnym twórcom piosenki polskiej - Agnieszce Osieckieji Wojciechowi Młynarskiemu. W programie - słynne utwory, takie jak: "Ludzkie gadanie", "Uciekaj moje serce", "Rozmowa poety z komornikiem", a także "W co się bawić", "Tak jak malował pan Chagall", a nawet "W Polskę idziemy". Agnieszce Grochowicz będą akompaniować muzycy krakowscy Adam Niedzielin (piano) i Antoni Dębski (gitara basowa), mający na koncie współpracę z czołowymi formacjami muzyki jazzowej i rozrywkowej w Polsce.
Koncert odbędzie się 28 kwietnia o godzinie 20.00.
Źródło: Czerwony Fortepian
Koncert odbędzie się 28 kwietnia o godzinie 20.00.
Źródło: Czerwony Fortepian












