Stowarzyszenie "A nam się chce!" zaprasza na wspólne śpiewanie niezapomnianych utworów Jacka Kaczmarskiego. Spotkanie odbędzie się 10 kwietnia o godzinie 19.00 w DŚT. Będzie to kolejna okazja do do tego, by rozśpiewać kielczan, propagować twórcze spędzanie wolnego czasu, rozwijać umiejętności muzyczne. Stowarzyszenie "A nam się chce" dziesięć lat temu po raz pierwszy zaprosiło kielczan do wspólnego śpiewania.












