Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1-8 oraz ich rodziców. Ma on na celu zachęcenie młodego pokolenia do czytania książek oraz skupienia wokół wspólnego czytania dzieci wraz z rodzicami. Misją wydarzenia jest promowanie czytelnictwa jako ciekawej i rozwijającej formy spędzania czasu wolnego. Celem konkursu jest również wyłonienie najlepszych czytelników.
Kieleckie Centrum Kultury w tym roku pełni funkcję koordynatora wojewódzkiego i zaprasza wszystkie zakwafifikowane drużyny do trzeciego etapu konkursu, który odbędzie się na małej scenie KCK 28 marca o godz. 10:00.
Źródło: KCK
Kieleckie Centrum Kultury w tym roku pełni funkcję koordynatora wojewódzkiego i zaprasza wszystkie zakwafifikowane drużyny do trzeciego etapu konkursu, który odbędzie się na małej scenie KCK 28 marca o godz. 10:00.
Źródło: KCK












