Teatr zaprezentuje spektakl „Kurdeflak na podstawie monodramu Artura Belinga pt: „Aktor-Reaktor”, który jest odpowiedzią na kondycję i sens aktorstwa, z przymrużeniem oka. Spektakl jest delikatnym „pstryczkiem w nos ” dla wszystkich znudzonych życiem tzw. uznanych „autorytetów teatralnych” zajmujących czasami ważne stanowiska w czołowych instytucjach artystycznych. Życie aktora ma swoje blaski i cienie. Spektakl wyreżyserowała Dorota Anyż.
Źródło: Fundacja Studio TM
Źródło: Fundacja Studio TM












