Jury konkursu pod przewodnictwem Aleksandry Potockiej-Kuc nagrodę główną w kategorii szkół podsatwowych i dawnych gimnazjów przyznało uczniom Szkoły Podstawowej w Gnieździsakch. Na drugim miejscu znaleźli się reprezentanci Zespołu Placówek Oświatowych w Kijach.
W kategorii szkoł ponadgimnazjalnych ex equo zwyciężyli uczniowie II Liceum Ogólnokszatłcącego im. J. Śniadeckiego i V Liceum Ogólnokszatłcącego im. ks. P. Ściegienengo w Kielcach. Za nimi znaleźli się reprezentanci VI Liceum Ogólnokszatłcącego im. J. Słowackiego w Kielcach.
Partnerem przeglądu, w którym udział wzięło pięć szkół podstawowych z naszego regionu, było Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
W kategorii szkoł ponadgimnazjalnych ex equo zwyciężyli uczniowie II Liceum Ogólnokszatłcącego im. J. Śniadeckiego i V Liceum Ogólnokszatłcącego im. ks. P. Ściegienengo w Kielcach. Za nimi znaleźli się reprezentanci VI Liceum Ogólnokszatłcącego im. J. Słowackiego w Kielcach.
Partnerem przeglądu, w którym udział wzięło pięć szkół podstawowych z naszego regionu, było Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.












