Spektakl . „… i że mnie nie opuścisz..." w Suchedniowie, Stąporkowie i Starachowicach AAA
Premiera nowego spektaklu Zbigniewa Woldańskiego i Grupy Proscenium II „...i że mnie nie opuścisz...” odbyła się w miniony piątek - 8 marca we włoszczowskim Domu Kultury, w którym na co dzień działa teatr.