Pochodząca z Kielc autorka w ubiegłym roku wydała tomik zatytułowany „Gra świateł”. Od najmłodszych lat pochłaniała ją literatura i poezja. Do grona ulubionych poetów kielczanki należą m.in. Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, Beata Obertyńska, Małgorzata Hillar, Bolesław Leśmian, Konstanty Ildefons Gałczyński, Krzysztof Kamil Baczyński, czy Sergiej Jesienin. Jak sama mówi, jej wiersze są delikatne, kobiece, w sposób zawoalowany mówią o uczuciach. Czasem powstają pod wpływem chwili, czasem pod wpływem myśli albo jakiegoś zdarzenia.












