Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

„Mój drogi przyjacielu tak było w PRL-u” A A A

Na wystawie odtworzono wnętrza mieszkań z tamtego okresu oraz zgromadzono wiele przedmiotów, które było wtedy w użytku. Eksponaty pochodzą od seniorów oraz pracowników klubu i ich rodzin. Jest stary kredens, szklanki w "koszyczkach", syfony na naboje, kryształy, naczynia, stare fotografie, maszynki do mięsa, aparaty telefoniczne, magnetofony szpulowe i kasetowe, aparaty fotograficzne, zabawki, odbiorniki radiowe, telewizory, gramofony, żelazka, maszyny do pisania, sprzęt gospodarstwa domowego, meble. Podczas zwiedzania można także obejrzeć film opowiadający o powstaniu Kielc. Wystawa będzie czynna do 12 kwietnia.

Źródło: Echo Dnia
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 481 687
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności