Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

Gala konkursu wiedzy o muzyce polskiej A A A

Eliminacje odbędą się 11 marca w siedzibie Filharmonii Świętokrzyskiej, a uroczysta gala połączona z wręczaniem nagród zwycięzcom – w czasie koncertu kameralnego 19 marca. Zainteresowanych szczegółami konkursu odsyłamy na stronę: www.filharmonia.kielce.pl, a wszystkich, którym bliska jest muzyka kompozytorów polskich, kielecka filharmonia zaprasza na koncert z udziałem czworga wykonawców. Wybrane pieśni S. Moniuszki poznamy w interpretacji – Marzeny Trzebińskiej. Paulina Kruk natomiast wykona utwory Moniuszki, Chopina i Moszkowskiego w opracowaniu na flet i fortepian. Artystkom towarzyszyć będzie na fortepianie Aureliusz Mendera, muzyk współpracujący z filharmonią. W programie koncertu zaplanowany jest również występ podopiecznych Aureliusza Mendery ze Szkoły Muzycznej w Końskich.

Gala odbędzie się 19 marca o godzinie 18.00.


Źródło: FŚ
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 481 680
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności