Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

Gala "Świętokrzyskiej Victorii" A A A

Nagroda została ustanowiona w 2008 roku. Jej ideą jest promowanie najbardziej aktywnych świętokrzyskich samorządów, przedsiębiorstw i osób – społeczników, działających na rzecz swoich środowisk. Celem jest również wspieranie prorozwojowych inicjatyw oraz promocja dobrych praktyk w zakresie zarządzania i kreowania rozwoju regionu. Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: „Samorządność” (dla gmin i powiatów), „Osobowość” dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, społeczników, regionalistów, itp.), i „Przedsiębiorczość”.

Gala odbędzie się 5 marca o godzinie 18.00 w Filharmonii Świętokrzyskiej.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 478 373
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności