Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

"Gdy pasja w duszy gra” A A A

Seminarium „Gdy pasja w duszy gra” jest cyklicznie organizowane już od 26 lat w ramach projektu Tydzień Kultury Języka. Jego celem jest promocja pasji, zainteresowań i talentów uczniów. Seminarium skierowane jest do uczniów z klas IV–VIII szkół podstawowych, uczniów dotychczasowych gimnazjów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy posiadają ciekawe pasje, nietypowe zainteresowania, szczególne talenty. Podczas spotkania uczeń w ciągu 10 minut powinien zaprezentować swój obszar zainteresowań w sposób niekonwencjonalny i skupiający uwagę odbiorcy. Każdy uczestnik najpóźniej do 11 marca powinienn przesyłać zgłoszenie (dostępne na stronie organizatora https://www.scdn.pl/index.php?view=details&id=1833:xxvii-tydzie-kultury-jzyka--seminarium-gdy-pasja-w-duszy-gra) na adres: marzanna.kostecka@scdn.pl. Seminarium odbędzie się 14 marca  w Kieleckim Centrum Kultury w godz. 13.00–16.00.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 481 815
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności