Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

"Basia Oblesia" A A A

Mam na imię Ewelina, jestem skromną dziewczyną. Zazwyczaj. Na co dzień jestem po prostu zwykłą Eweliną, zwyczajną dziewczyną. Normalną. Czasem tylko coś mi się tak jakby dzieje w głowę. Czasem coś mi pstryk - tak pstryknie w mózgu, jakiś przeciąg mi się zrobi pomiędzy czaszką, i nagle, słuchajcie, jestem kimś zupełnie innym... Znacie to?

tekst: Mateusz Pakuła na podstawie zapisków Eweliny Gronowskiej
muzyka: Marcin Pakuła
zdjęcia: Mateusz Śliwa


Pokaz odbędzie się 8 marca o godzinie 17.00 na małej scenie Teatru im. S. Żeromskiego. Spektakl dla widzów dorosłych.

Źródło: Teatr im. S. Żeromskiego

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 479 513
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności