W turnieju wystąpią drużyny: MEGAMOCNI - młodzi niepełnosprawni piłkarze, Akademia Amp Futbol Varsovia oraz Kuloodporni Bielsko Biała. W ramach imprezy rozegrany zostanie także turniej pomiędzy drużynami: Gloria Varsovia (mistrz Polski AMP Futbol 2018), Medyków, Mediów, Polityki, Biznesu i Fundacji DOGadanka.
Relację fotograficzną z turnieju przygotują fotograficy ZPAF oddział Kielce, którzy swoje prace zaprezentują w późniejszym terminie na specjalnej wystawie fotograficznej w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.
Na turnieju, po raz kolejny, piłkarzy wspierać będzie Klub Kibiców (Nie)pełnosprawnych Kielce, który zadba o atmosferę na trybunach. Turniej odbędzie się 24 lutego w godzinach 10.00-15.00. Serdecznie zapraszamy!
Relację fotograficzną z turnieju przygotują fotograficy ZPAF oddział Kielce, którzy swoje prace zaprezentują w późniejszym terminie na specjalnej wystawie fotograficznej w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.
Na turnieju, po raz kolejny, piłkarzy wspierać będzie Klub Kibiców (Nie)pełnosprawnych Kielce, który zadba o atmosferę na trybunach. Turniej odbędzie się 24 lutego w godzinach 10.00-15.00. Serdecznie zapraszamy!












