W koncercie wystąpią Narodowa Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lwowskiej pod dyrekcją Vladymira Syvokhipa oraz uczestnicy Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez granic":
Margarita Ochakovskaia,
Lidia Reznikova,
Jana Petrushenko,
Kamila Wawrzeńczyk,
Aleksandr Gaidei.
W programie zabrzmi:
I Koncert fortepianowy b-moll, op. 23 P. Czajkowskiego
Rapsodia na temat Paganiniego na fortepian i orkiestrę, op. 43 S. Rachmaninowa
II Koncert fortepianowy c-moll, op. 18 S. Rachmaninowa.
Bezpłatne wejściówki można odbierać na portierni ZPSM Kielce, ul. Wojewódzka 12.












