Leszek Bogdan - kielecki artysta, ukończył 2-letnią szkołę muzyczną. Z pasją gra na gitarze, akordeonie, pianinie oraz uwielbia tworzyć i śpiewać piosenki liryczne. Na jego recital zaprasza Osiedlowy Klub Kultury KSM "Słoneczko" w Kielcach prz ul. Romualda 3. Spotkanie odbędzie się 7 lutego o godz. 17.00. Wstęp wolny.












