Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

III edycja konkursu „Recykling na miarę” A A A

Ideą konkursu jest rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej możliwości powtórnego wykorzystania materiałów tekstylnych oraz zachęcanie do kreatywnego podejścia do recyclingu. Ubiegłoroczna edycja dostarczyła kapitule 161 prac z których Rada Artystyczna dokonała wyboru czterech najlepszych w każdej z trzech kategorii. Uczniowie rywalizowali w kategoriach: dziedzictwo materialne, dziedzictwo naturalne oraz dziedzictwo niematerialne – Legendy Świętokrzyskie.

Wszystkie prace konkursowe oceniała kapituła konkursu w składzie: Agnieszka Servaas – przewodnicząca, prezes zarządu VIVE Management, Maria Kowalczyk - dyrektor PSP w Kielcach, Katarzyna Ziołowicz - dyrektor Instytutu Sztuki w Kielcach, Małgorzata Wilk – Grzywna - dyrektor Regionalnej Organizacji Turystycznej, Weronika Mojecka - kierownik Działu Promocji Muzeum Narodowego w Kielcach, Jarosław Machnicki - dyrektor Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach, Stanisław Blinstrub - dziennikarz Radia Kielce oraz Tomasz Irski - animator kultury w Wojewódzkim Domu Kultury.

Finałowa gala podczas której poznamy laureatów III edycji konkursu odbędzie się pod koniec czerwca br.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 482 967
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności