Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

Zapraszamy do stołu A A A

Nie masz pomysłu na piątkowy wieczór? Lubisz gotować i poznawać nowych ludzi? Interesują Cię tematy związane z ideą slow food i designem? Chcesz zaprezentować swoje zdolności kulinarne? A może masz po prostu ochotę spędzić miło czas w plenerze wśród znajomych? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś TAK, to akcja "Zapraszamy do stołu" jest stworzona właśnie dla Ciebie. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Zielone Atelier.

Akcja społeczna "Zapraszamy do stołu", której pomysłodawczyniami są Olga Grabiwoda, Paula Dulnik oraz Joanna Kurkiewicz, stała się najpopularniejszym cyklem wydarzeń w Institute of Design Kielce w minionym roku.

Na spotkanie zapraszamy 20 czerwca o godzinie 19.00.

Źródło: Institute of Design Kielce
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 482 939
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności