Jerzy Pikor Kilka lat temu świętował 20-lecie pracy artystycznej i dydaktycznej jako nauczyciel w Studium Gitary Klasycznej, które założył i prowadzi w KCK. Występował w wielu zespołach i kabaretach. Przez 20 lat w studium kształciło się 1200 osób, wiele z nich kontynuowało lub kontynuuje naukę w akademiach muzycznych. W programie koncertu, na który zapraszamy do Muzeum Narodowego w Kielcach 22 czerwca o godz. 17.00 - muzyka dawna, klasyczna gitarowa i muzyka rozrywkowa. Wstęp wolny.
Źródło: MN












