Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach zaprasza 22 czerwca o godzinie 11.00 na spektakl „Kukuryku na patyku, czyli o dwóch takich”, po którym odbędzie się spotkanie z policjantami. Również 28 czerwca w godzinach od 10.00 do 12.00 w kieleckim parku miejskim odbędzie się spotkanie z pracownikami Komendy Miejskiej Policji, którzy przygotowali wiele niespodzianek dla całych rodzin.
Po wakacjach rusza w kolejny sezon Świętokrzyskiej Akademii Bezpieczeństwa, którą organizują: Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Komenda Miejska Policji w Kielcach i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kielcach.
Źródło: Teatr Lalki i Aktora "Kubuś"












