Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

Świętokrzyska Akademia Bezpieczeństwa A A A

Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach zaprasza 22 czerwca o godzinie 11.00 na spektakl „Kukuryku na patyku, czyli o dwóch takich”, po którym odbędzie się spotkanie z policjantami. Również 28 czerwca w godzinach od 10.00 do 12.00 w kieleckim parku miejskim odbędzie się spotkanie z pracownikami Komendy Miejskiej Policji, którzy przygotowali wiele niespodzianek dla całych rodzin.

Po wakacjach rusza w kolejny sezon Świętokrzyskiej Akademii Bezpieczeństwa, którą organizują: Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Komenda Miejska Policji w Kielcach i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kielcach.

Źródło: Teatr Lalki i Aktora "Kubuś"
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 482 895
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności