Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

Skarżysko w grafice A A A

Wernisaż odbędzie się 18 czerwca o godz. 19.00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku - Kamiennej. Wystawę oglądać będzie można do 6 lipca.

Autor o sobie:
„Moją wielką pasją jest grafika oraz fotografia. Grafika do dobry sposób na spędzanie wolnego czasu. Rysuję od wielu lat i jest to dla mnie forma odpoczynku. Od 12 lat mieszkam w Skarżysku-Kamiennej i powoli zaczynam odkrywać to miasto. Dlatego powstał ten cykl grafiki poświęcony temu miastu. Z ciekawości i w wyniku obserwacji. W 2009 roku miałem wystawę grafiki poświęconą zabytkom w Końskich, która odbyła się w miejscowym Domu Kultury. Brałem też udział w wystawach zbiorowych dotyczących fotografii. Po raz pierwszy mam okazję zaprezentować swój dorobek w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.


Źródło:
Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 482 947
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności