Widowisko plenerowe "Ludovizja" z udziałem m.in. Włodzimierza Kiniorskiego i zespołu Bielinianki, odbędzie się w amfiteatrze Parku Miejskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim.
W tym dniu odbędzie się również konkurs na najpiękniejszy wianek uwity ze świeżych roślin bądź wykonany z innych naturalnych i ekologicznych materiałów. Przed puszczeniem na wodę wianki będą poddane ocenie, a najpiękniejsze i najbardziej oryginalne zostaną nagrodzone.
Impreza rozpocznie się o godz. 21.00. Zapraszamy 21 czerwca do amfiteatru w Parku Miejskim. Wstęp wolny.












