Prace przedstawiają świat flory i fauny, martwą naturę oraz abstrakcję. Na wystawie zaprezentowano prace: Aleksandry Michalskiej-Szwagierczak, Marcina Bondarowicza, Ryszarda Uziębło, Sylwestra Kiełka, Doroty Sarzyńskiej-Kosieradzkiej. Ewy Wyczesanej, Jerzego Kołaczyńskiego i Elżbiety Salamon oraz nieżyjącej założycielki Państwowego Ogniska Plastycznego Marii Drozdowskiej.